Plan na niedzielę:

9`00 - wszyscy zawodnicy z kategorii do lat 8

MIEJSCA I,II,III (Wilczyński Ignacy,Korpacki Stanisław, Rogoziński Adrian)

MIEJSCA IV,V,VI (Piotrowski Krystian, Seklecki Filip, Olszewski Jakub)

MIEJSCA VII,VIII,IX (Gracz Tymoteusz, Strzemecki Arkadiusz, Gruchot Franciszek)

MIEJSCA X,XI,XII (Polewski Hugo, Pąsiek Jakub, Rydz Franciszek)

MIEJSCE XIII Błaszczyk Sebastian

MIEJSCE XIV Szczerbowski Ksawery

KATEGORIA DO LAT 10

DZIEWCZYKI:

9`00 MIEJSCA I,II,III (Antosik Michalina, Czechowicz Anna, Stępień Adriana ) - kort 1

9`00 MIEJSCA IV,V,VI (Hunger Pola,Eliasz Laura, Wojciechowska Adela - kort 2

13`00 MIEJSCA VII,VIII,IX (Bilnik Zuzanna, Leśniak Hanna, Matysiak Nela) - kort 3

13`00 MIEJSCA X,XI,XII (Belica Karolina,Bąk Paula,Grzywacz Hanna) - kort 2

15`00 MIEJSCA XIII,XIV (Chudzicka Paulina,Wieczorek Nikola) - kort 4

15`00 MIEJSCA XV,XVI (Niżnik Nina,Szulc Gabriela) - kort 5

 

CHŁOPCY:

9`00 MIEJSCA I,II,III (Perkowski Igor, Puchalski Maksymilian, Jadczak Aleksander) - kort 3

9`00 MIEJSCA IV,V,VI (Szczerbowski Wiktor, Szwedziński Bartosz, Zacharski Julian) - kort 4

9`00 MIEJSCA VII,VIII,IX (Pawełoszek Jan, Noremberg Arkadiusz, Obadi Rayan) - kort 5

13`00 MIEJSCA X,XI,XII (Lasoń Wiktor, Tomczyk Adam, Sołtysiak Jacek) - kort 1

13`00 MIEJSCA XIII,XIV,XV (Kmiecik Tobiasz, Stołowski Jerzy,Kosylak Michał) - kort 2

KATEGORIA DO LAT 12

DZIEWCZYNKI:

11`00 MIEJSCA I,II,III (Baraniak Alicja, Miszczak Lena, Shalohina Nina) - kort 3

11`00 MIEJSCA IV,V,VI (Mazur Zofia, Mencik Nikola, Stasiak Marcelina  ) - kort 4

11`00 MIEJSCA VII,VIII,IX (Witek Wiktoria, Pawlak Zuzanna, Lemaniak Otylia  ) - kort 5

13`00 MIEJSCA X,XI,XII (Stołowska Marcelina, Ziarkowska Roksana,Gruchot Zofia) - kort 4

15`00 MIEJSCA XIII (Obadi Maiar)

CHŁOPCY: 

11`00 MIEJSCA I,II,III (Wereszka Błażej, Rogalski Bronisław, Woźniak Wojciech) - kort 1

11`00 MIEJSCA IV,V,VI (Klita Kazimierz, Piotrowski Jakub, Dobrowolski Jakub) - kort 2

13`00 MIEJSCA VII,VIII,IX (Pietrzak Jakub, Białecki Igor, Kmiecik Filip) - kort 5

15`00 MIEJSCA X,XI,XII (Wieczorek Michał, Kozakiewicz Jan, Stefański Krzysztof) - kort 1

15`00 MIEJSCA XIII,XIV,XV (Kostrzewski Adrian, Szeląg Wiktor) - kort 2

REGULAMIN TURNIEJU     zgłoszeni zawodnicy    SZCZEGÓŁY IMPREZY

 jerzyk2019