Rozgrywki prowadzone będą  w sobotę, i w niedzielę.

SOBOTA (21.09.2019)

10`00 – 10`15  weryfikacja i losowanie grup kategorii do lat 10

10`15 – rozpoczęcie rozgrywek kategorii do 10 lat

10`30 – 10`45 weryfikacja i losowanie grup kategorii do lat 8

10`50 – rozpoczęcie rozgrywek kategorii do lat 8

11`45 – 12`00 weryfikacja i losowanie grup kategorii do lat 12

12`00 – OFICJALNE OTWARCIE

Tradycyjnie otwarcia dokona sam Jerzy Janowicz wraz z Rodziną w obecności zaproszonych gości:

• Artyści: Robert Janowski, Strasburger Karol, Wojciech Skibiński
  • Przedstawiciele Samorządu Łódzkiego, oraz Urzędu Marszałkowskiego
  • Sportowcy: Trześniewska Ela, Rawicki Eryk (Dyrektor MOSiR)
  • Komendant Straży Miejskiej: Kuleta Zbigniew

12`45 – losowanie dwóch wycieczek do Dysneylandu wśród wszystkich uczestników,  którzy się zweryfikowali do imprezy

13`00 - rozpoczęcie gier kategorii do lat 12

14`00 – I konkurs sprawnościowy

16`00 – II konkus sprawnościowy

Po zakończeniu rozgrywek, ale nie później niż do godziny 19`00 zostanie opublikowany plan gier na niedzielę.

NIEDZIELA (22.09.2019)

9`30 – kontynuacja rozgrywek wg planu podanego w sobotę do godziny 19`00

10`30 – III konkurs sprawnościowy

11`00 – trening, oraz mecz pokazowy tenisistów na wózkach

14`30 – zakończenie imprezy.

• krótkie „sparingi” z Jerzykiem dla odważnych uczestników
  • rozdanie nagród zwycięzcom zmagań tenisowych wszystkich kategorii (za miejsca I, II i III, oraz wyróznienia dla najmłodszych tenisistów)
  • czas dla „fotoreporterów"

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Organizatorzy proszą o założenie koszulek otrzymanych podczas weryfikacji na uroczystość rozpoczęcia turnieju.

Wszystkie kategorie rozgrywają mecze systemem grupowo – grupowym (każdy uczestnik zagra zbliżoną ilość meczy bez względu na zajęte miejsce).

Sposób rozgrywania meczów w poszczególnych kategoriach:

UWAGA!     w każdej kategorii dopuszczalny jest serwis po koźle !!!

* do lat 8 mecz stanowi jeden supertibreak (zarówno w grupach eliminacyjnych, jak i finałowych)

* do lat 10 w grupach eliminacyjnych mecz stanowi skrócony jeden set do 4 wygranych gemów (przy stanie 4:4 rozgrywany jest tibreak do 7),

w grupach finałowych mecz trwa do dwóch wygranych skróconych setów (przy stanie 3:3 rozgrywany jest tibreak do 7). Przy stanie 1:1 w setach       rozgrywany jest supertiebreak.

*do lat 12 w grupach eliminacyjnych mecz stanowi jeden set (przy stanie 6:6 rozgrywany jest tibrek do 7)

w grupach finałowych rozgrywany jest mecz do dwóch wygranych setów (przy stanie 6:6 rozgrywany jest tibreak do 7) przy stanie 1:1 w setach rozgrywany jest supertibreak.