DO LAT 8

DZIEWCZYNKI: 

 1. Grygoyć Zuzanna

 2. Baran Anna

 3. Czajka Laura

 4. Arutyunyan Narine

 5. Niewitecka Zofia

 6. Shevelyukhina Polina

 7. Kusiak Oliwia

 8. Matuszkiewicz Ada

 9. Mroczek Amelia

CHŁOPCY:

1. Olszewski Jakub 

2. Bednarczyk Oliwier

3. Wilczyński Ignacy

4. Rogoziński Adrian

5. Gracz Tymoteusz

6. Korpacki Stanisław

7. Pąsiek Jakub

8. Rydz Franciszek

9. Strzemecki Arkadiusz

10.Seklecki Filip

11.Polewski Hugo

12.Gruchot Franciszek

13.Piotrowski Krystian

14.Szczerbowski Ksawery

15.Błaszczyk Sebastian

16.Pawlak Adrian

17.Sikora Oliwer

18. Koprowicz Krzysztof

 

DO LAT 10

 DZIEWCZYNKI:

1.Stołowska Lena

2.Czechowicz Anna (127 - PZT)

3.Antosik Michalina

4.Wojciechowska Adela

5.Majewska Paulina

6.Bilnik Zuzanna

7.Wieczorek Nikola

8.Eliasz Laura

9.Bąk Paula

10.Belica Karolina

11.Stępień Adriana

12.Chudzicka Paulina

13.Szulc Gabriela

14.Leśniak Hanna

15.Matyja Lilia

16.Grzywacz Hanna

17.Matysiak Nela

18.Hunger Pola

 

 

 

 

 CHŁOPCY:

1. Kowalczyk Tomasz

2. Wawer Piotr

3. Jadczak Aleksander

4. Tomczyk Adam

5. Noremberg Arkadiusz

6.Boszko Maksymilian (wycofanie)

7.Lasoń Wiktor

8.Kmiecik Tobiasz

9.Obadi Rayan

10. Zacharski Julian

11.Perkowski Igor

12.Waga Stanisław

13.Sołtysiak Jacek

14.Puchalski Maksymilian

15.Pawełoszek Jan

16.Szczerbowski Wiktor

17.Szwedziński Bartosz

18.Kuczkowski Hubert

19.Stołowski Jerzy

20.Kosylak Michał (wycofanie)

 

DO LAT 12

DZIEWCZYNKI:  

 1. Ziarkowska Roksana (111 - PZT)

 2. Shalohina Nina (166 - PZT)

 3. Witek Wiktoria

 4. Szymoniak Paulina (wycofanie)

 5. Miszczak Lena (101 - PZT)

 6. Obadi Maiar

 7. Mencik Nikola (215 - PZT)

 8. Gruchot Zofia

9.Mazur Zofia

10.Pawlak Zuzanna (209 - PZT)

11.Lemanik Otylia (221 - PZT)

12.Baraniak Alicja (202 - PZT)

13.Stołowska Marcelina

14.Stasiak Marcelina

 

 

 CHŁOPCY:

1. Wereszka Błażej (127 - PZT)

2. Stefański Krzysztof

3. Kostrzewski Adrian

4. Klita Kazimierz

5. Pietrzak Jakub

6. Wieczorek Michał

7. Kmiecik Filip

8. Kozakiewicz Jan

9. Białecki Igor

10. Piotrowski Jakub

11. Szeląg Wiktor

12. Rogalski Bronisław

13.Woźniak Wojciech (166 - PZT)

14. Kryściak Piotr (wycofanie)

15.Dobrowolski Jakub (381 - PZT)

 

 

                                               

 

Grupa nie biorąca udziału w rozgrywkach tenisowych

1. Stołowski Igor

2. Łagodziński Nikodem

3. Grygoyć Justyna

4. Michniewicz Lena

5. Michniewicz Nadia

6. Ściebor Bartosz

7. Wrona Małgosia

8. Obadi Azam

9. Jakubowska Sofia

10.Supeł Emilka

11.Supeł Nadia

12.Wiaderna Marta