Return
Return
SZUMI Winter Cup 2017 - tenis 10

KAMIL MAJCHRZAK we współpracy z STZ "RETURN - OPOCZNO" zapraszają na kolejną edycję turnieju tenis 10 organizowaną w Opocznie.

kategoria zielona kategoria pomarańczowa kategoria czerwona

Informacje ogólne o turnieju. Organizatorem turnieju jest STZ "Return - Opoczno". Turniej tradycyjnie rozgrywany na koniec roku wspierany jest przez Kamila, który swoją obecnością chce wesprzeć i zmobilizować młodszych adeptów tenisa w rywalizacji turniejowej. Szczegółowych informacji udziela dyrektor turnieju Zbigniew Wereszka (504271173, lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Rozgrywki zaplanowane są w trzech kategoriach: czerwonej, pomarańczowej i zielonej.

Zapisy do turnieju możliwe są pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do północy 7.12.2017. W zgłoszeniu podać należy 1. Imię i Nazwisko zawodnika 2.Datę urodzenia zawodnika 3.Kategorię w której zawodnik ma grać 4.Przynależność klubową lub jej brak - NST 5.Numer licencji zawodnika lub jej brak. 6.Telefon kontaktowy opiekuna.

 

Turniej rozgrywany będzie 10.12.2017 na halach szkół opoczyńskich. Godziny rozpoczęcia rozgrywek, oraz adresy hal podane zostaną po zamknięciu zgłoszeń 8.12.2017 po godzinie 12`00 na stronie www.  Listy zgłoszonych zawodników aktualizowane będą na bierząco. Każda kategoria rozgrywać będzie właściwymi dla siebie piłkami pojedynki zgodnie z zaleceniami programu tenis 10. W przypadku odpowiedniej ilości zgłoszeń turniej rozgrywany będzie oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.

Wpisowe wynosi 50,- we wszystkich kategoriach.

Nagrody. Organizator zapewnia puchary, dyplomy i medale za miejsca I, II, III w każdej z kategorii, oraz upominek dla każdego zawodnika. Każdy uczestnik otrzyma talon na ciepły posiłek. Wsród uczestników którzy zweryfikują się do turnieju rozlosowane zostaną dwa vochery (jeden wśród dziewcząt i jeden wśród chłopców) na trzy dniowy pobyt w pensjonacie "Zosia" dla zawodnika i jednego opiekuna. Vouchery zostały ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie.