Return
Wilson Kids Cup w Łęczycy
Wpisany przez sw
sobota, 26 listopada 2011 12:42

W drugą sobotę listopada w Łęczycy odbył się I turniej w II edycji Wilson Kids Cup zorganizowany przez Grześka Jasińskiego. Z Opoczna wybrał się niestety tylko jeden zawodnik. Kacper Wereszka zajął I miejsce w kategorii do 8 lat ,oraz III do 9. Szkoda,że triumfatora z ubiegłego roku kategorii do lat 7 Bartka Koziarskiego pokonała choroba. Miejmy nadzieje ,że w grudniowym turnieju wystartuje więcej zawodników. Warta zauważenia jest obecność na turnieju dzieci z Rawskiego Towarzystwa Tenisowego , które ściśle współpracuje z opoczyńskim RETURNEM. Julia Szymańska (JULCIA) i Julia Górska (JULA), oraz Maja Śpiewak (Winner - Piotrków Trybunalski ) wystartowały w kategorii do 10 lat. Uplasowały się wprawdzie za podium, ale na gratulacje zasługuje odwaga i chęć walki. Po następnym turnieju umieścimy informacje.