Return
Return
3 STY     Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych

Wyniki turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie.

Turniej można zaliczyć do udanych. Dzieci rozgrywały zawody w czterech kategoriach. Cieszy ,że przyjeżdżają do nas dzieci z Rawy Mazowieckiej, czy Piotrkowa Trybunalskiego.

Kategoria open rozgrywana była w dwóch grupach ,których zwycięzcy grali ścisły finał. Ku zaskoczeniu we finale znaleźli się zawodnicy mający obecnie przerwę w treningach. I  miejsce zajął ubiegłoroczny triumfator Maciej Wilk (MARGARITTA) pokonując Jakuba Gorzelę (PIERUN) – II miejsce.

Kategoria open do lat 14 również rozgrywana w grupach . W finałowej rozgrywce spotkali się Mikołaj Ryba (FISHU)-I miejsce ,oraz Piotr Jóźwik (JOSEF JUNIOR) – II miejsce. Piotrek kontynuuje rodzinną tradycję tenisową ,będąc następcą swojego starszego brata Michała.

Najwięcej emocji zawsze przynoszą rozgrywki najmłodszych uczestników, którzy startowali w kategorii do 10 lat oddzielnie dla chłopców i dziewczynek. Te kategorie tradycyjnie rozgrywane są w oparciu o zasady mini tenisa, które pozwalają dzięki mniejszemu polu gry i miękkiej piłki na dłuższe wymiany. Dzieci grały w grupach każdy z każdym. U dziewczynek I miejsce zajęła Pietrzyk Natalia, a drugie ośmioletnia zawodniczka z Piotrkowa Śpiewak Maja. U chłopców I miejsce zajął Kmiecik Rafał , a II Michał Ryba.

Na zakończenie turnieju ,który trwał cztery dni nagrody wręczył Dyrektor Dariusz Kosno prywatnie  miłośnik naszej dyscypliny. Gratulując zwycięstw i współczując łez zaprosił nas na następną edycje turnieju.

 
 
22 GRU     ŁĘCZYCA (wilson kids cup)

Tym razem wystartowało troje naszych zawodników. Julcia Szymańska w kategorii 9 latków dzielnie walczyła z zawodnikami , którzy trenują o wiele dłużej niż ona. Podjum nie było ,ale w nowym roku ma się to zmienić. Gratulacje należą się Bartkowi Koziarskiemu ,który wygrywając wszystkie mecze w kategorii 7 latków zajął I miejsce , a w kategorii 8 latków III. Jest to wspaniała nagroda za prace i rzetelny trening Bartiego. Trzeci przedstawiciel STZ "RETURN" zajął II miejsce w 8 latkach i V w 9 latkach. Sposób gry Kacpra Wereszki sprawił ,że kibice zaczęli mówić na niego Tajfun.

Czekamy na dalsze starty następców DOMANA.

 
 
22 GRU     TURNIEJ DLA DZIECI I MLODZIEZY O PUCHAR DYREKTORA Z.S.PRYW.

Zaczynamy w poniedziałek 27.12.2010 Zapisy godzina 11`00

System i terminarz rozgrywek zostanie ustalony po zakończeniu zapisów.

 
   
17 PAŹ     LICENCJE

Z końcem pażdziernika wygasają licencje na 2010 rok. Trzeba więc składać wnioski o nowe licencje. Oczywiście potrzebne są aktualne badania lekarskie od lekarza sportowego. Jak tylko się ukażą nowe druki poinformuje zawodników.

 
 
13 CZE     Witamy w nowym serwisie internetowym

Witamy w nowym serwisie szkoły tenisa ziemnego Return.
Strona znajduje się w fazie testów.
Niektóre grafiki mogą wyświetlać się niepoprawnie.
Serwis zawiera wiele nowych i ciekawych komponentów, m.in. pracujemy nad systemem rezerwacji kortów.
Dla członków klubu tenisowego oraz uczniów szkoły przygotowane zostały oddzielne panele informacyjne dostępne po zalogowaniu.
Zapraszamy do testowania.

 
   
<< pierwsza < poprzednia 11 12 następna > ostatnia >>

Strona 12 z 12