Return
Return
26 LIS     Wilson Kids Cup w Łęczycy

W drugą sobotę listopada w Łęczycy odbył się I turniej w II edycji Wilson Kids Cup zorganizowany przez Grześka Jasińskiego. Z Opoczna wybrał się niestety tylko jeden zawodnik. Kacper Wereszka zajął I miejsce w kategorii do 8 lat ,oraz III do 9. Szkoda,że triumfatora z ubiegłego roku kategorii do lat 7 Bartka Koziarskiego pokonała choroba. Miejmy nadzieje ,że w grudniowym turnieju wystartuje więcej zawodników. Warta zauważenia jest obecność na turnieju dzieci z Rawskiego Towarzystwa Tenisowego , które ściśle współpracuje z opoczyńskim RETURNEM. Julia Szymańska (JULCIA) i Julia Górska (JULA), oraz Maja Śpiewak (Winner - Piotrków Trybunalski ) wystartowały w kategorii do 10 lat. Uplasowały się wprawdzie za podium, ale na gratulacje zasługuje odwaga i chęć walki. Po następnym turnieju umieścimy informacje.

 
 
20 PAŹ     Sezon 2011/2012

W listopadzie rusza nowy sezon rozgrywkowy w tenisie ziemnym. Wraz z nim rusza również sezon turniejów w Opocznie.STZ "RETURN" organizuje cykl turniejów pod patronatem Dyrektora ZSPryw. Dariusza Kosno.  Najbliższy odbędzie się w sobotę  5 listopada 2011 na hali sportowej przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie. Bedzie to turniej otwarty dla dzieci do lat 12 odbywający się na zasadach minitenisa ,czyli na mniejszych polach gry ,miękkich piłkach i niższej siatce. Chętnych zapraszam do udziału. Dokładniejsze informacje w dziale turniejowym.

 
 
23 WRZ     Return działa

Rok szkolny się rozpoczął ,a wraz z nim ruszyła kontynuacja zajęć tenisowych Returnu. W tym roku  zajęcia odbywają się w grupach w połączeniu z zajęciami zawodników indywidualnych.

 
   
23 KWI     Korty już grają

Treningi już są na kortach.

Przygotowania do Talentiady ruszyły pełną parą

Turniej będzie w Łodzi 27 maja.

 
 
11 LUT     TALENTIADA 2011

Rozpoczęły się zajęcia przygotowawcze do talentiady 2011.

To naprawde interesująca inicjatywa.

W tym sezonie chcemy przeskoczyć wynik ubiegłoroczny,

czyli 12 miejsce w półfinale. Na zdjęciu Zuza i Justynka,

uczestniczki ubiegłorocznej drużyny.

 
   
<< pierwsza < poprzednia 11 12 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 12