Return
Return
8 WRZ     Tenis ziemny w ZSPryw.

Z nowym rokiemm szkolnym ruszyły klasy mistrzostwa sportowego. Mamy tak długo wyczekiwaną sekcję tenisa ziemnego. ....

 
 
WAKACJE Z RETURNEM

W wakacje 2017......

 
 
Korty zimą..... :)

Otwarte korty tenisowe mogą również być miejscem spotkań i zabawy w zimie. Lodowisko przygotowane na kortach ku zadowoleniu jego inicjatorów jest wykorzystywane przez dzieci i młodzież nie tylko z Parczówka. ŻYCZYMY FAJNEJ ZABAWY.

 
   
Winter Kamil cup 2016 - relacja

Rok 2016 tenisiści STZ „Return – Opoczno” zakończyli z przytupem uczestnicząc w WINTER KAMIL CUP 2016. Impreza, której tytularnym patronem jest najwyżej obecnie notowany w rankingu ATP tenisista Polski KAMIL MAJCHRZAK ( "Szumi" ) zgromadziła blisko 30 uczestników. Dzięki uczestnictwu zawodników z Łodzi, Kalisza, Chorzowa, Radomia, Końskich, Warszawy, czy Piotrkowa Trybunalskiego nasi zawodnicy mogli wszechstronnie sprawdzić swoje umiejętności. Obecność Szumiego mobilizowała do mocniejszego wysiłku. Grupowy system rozgrywek pozwolił na konfrontacje z wieloma zawodnikami.

Kamil po rozdaniu nagród zagrał kilka wymian z uczestnikami i kibicami, odpowiedział na dziesiątki pytań, rozdawał autografy. Naturalnie nie miał nic przeciwko pamiątkowym fotografiom. To dla naszego Stowarzyszenia spora satysfakcja, że obecnie najwyżej sklasyfikowany w ATP zawodnik znalazł czas na patronat naszego turnieju.

Turniej przeprowadzony został na trzech halach przy szkołach w Opocznie. Na każdej z hal znajdowali się wolontariusze, którzy pomagali w sędziowaniu i sprawnym prowadzeniu turnieju. Kategoria zielona zagrała przy ZSS nr 3. (sędzia Jeremi Wilk), kategoria czerwona  na sali przy ZSS nr2 (sędziowie: Adrian Popecki i Kacper Wereszka), kategoria pomarańczowa na hali przy ZSPryw. (sędziowie: Piotr Kubiszewski i Krzysztof Kołodziejczyk). Zespół Szkół Prywatnych był centrum organizacyjnym, gdzie uczestnicy mieli zapewniony ciepły posiłek, oraz miało miejsce wręczenie nagród. W Prywatnej miało miejsce spotkanie z Kamilem, który swojego czasu przyjeżdżał tutaj na sparingi. Niektórzy zauważyli jak po wejściu na hale Szumi spojrzał w kierunku najbliższej tablicy koszykarskiej mówiąc - HAJO PAJO. Rozgrywki przebiegały sprawnie mimo grupowej formuły. Kategorie czerwona i pomarańczowa zakończyły się do godziny 14`00, natomiast zielona do 17`00.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie mini pakiety, dyplomy i medale, natomiast zwycięzcy otrzymali  nagrody wraz z nietypowymi jak na tenis pucharami. Pucharami były specjalnie na tą okazję zaprojektowane płytki ceramiczne. Organizator przygotował pamiątkę dla Kamila w postaci okolicznościowej płytki z podpisami wszystkich uczestników.

Wyniki rozgrywek:

Kategoria zielona:

VII – Kierstan Mikołaj,VI – Ramięga Maciej,V – Parczyński Borys, IV – Jopek Jakub , III – Załoga Karol, II – Stańczyk Juliusz, I – Plenkiewicz Hubert

Kategoria pomarańczowa:

Dziewczęta: VIII – Rybarkiewicz Melania ,VII – Krakowska Zuzanna, VI – Wasiak Gabriela, V – Pietrzak Nela, IV – Piasecka  Paulina, III – Sobol Michalina, II – Domaradzka Marlena, I – Jopek Aleksandra

Chłopcy: IV – Grala Tobiasz, III – Kmiecik Filip, II – Wereszka Błażej, I – Styś Grzegorz

Kategoria czerwona:

Dziewczęta: IV – Adamczyk Agata, III – Gusta Natasza, II – Wasiak Karolina, I – Kozak Maria

Chłopcy: IV – Adamczyk Filip, III – Wziątek Jan, II – Sobol Adam, I – Kierstan Maksymilian

Czekamy już na następne turnieje, na które serdecznie zapraszamy.


 
 
Winter Kamil cup 2016 - zgłoszeni zawodnicy

 

 
   
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 12