Return
Return
12 CZE     Treningi w Końskich

szczegóły informacji

 
 
3 MAR     TALENTIADA 2012

Od dziś ruszają przygotowania do kolejnej edycji Talentiady. Na pierwsze treningi przyjadą do nas dzieci z Rawy ,Piotrkowa i Bełchatowa. Zobaczymy jak pójdzie w tym roku.

 
 
8 LUT     Finał turnieju wigilijnego

Wigilijny turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych zakończony. Można powiedzieć ,że jest to bardzo udana edycja turnieju. Zgłosiło się 47 uczestników, którzy podzieleni na kategorie wiekowe zmagali się przez pięć dni. Organizatorów cieszy fakt ,że oprócz dzieci i młodzieży z Opoczna zawitali także goście z Piotrkowa Trybunalskiego, Końskich, Tomaszowa Mazowieckiego i Rawy Mazowieckiej. Dzieci młodsze rozgrywały pojedynki w grupach, natomiast starsze systemem pucharowym. Po wręczeniu nagród Dyrektor Dariusz Kosno zaprosił uczestników na turniej za rok.

 
   
31 GRU     III TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PRYWATNCH W OPOCZNIE.

30 grudnia 2011 zakończony został turniej dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie. Po wręczeniu nagród i pucharów Dyrektor Dariusz Kosno zmykając turniej podziękował uczestnikom za udział w imprezie szczególnie tym ,którzy przyjechali spoza Opoczna i zaprosił wszystkich na następną edycje turnieju. (wyniki w zakładce turnieje)

 
 
20 GRU     III TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PRYWATNCH W OPOCZNIE.

Dzieci i młodzież zapraszamy na III edycje turnieju, który tradycyjnie odbędzie się na hali przy Z.S.Pryw. w Opocznie. Zapisy są do dnia rozpoczęcia turnieju do 8`30 ,lub telefonicznie 504271173. Turniej odbędzie się w dniach 27-31.12.2011. Każda  kategoria rozgrywana będzie w jeden dzień. Finały i rozdanie nagród zaplanowane jest na 31.12.2011 na 12`00.

 
   
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 12