Return
Return
8 LUT     Finał turnieju wigilijnego

Wigilijny turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych zakończony. Można powiedzieć ,że jest to bardzo udana edycja turnieju. Zgłosiło się 47 uczestników, którzy podzieleni na kategorie wiekowe zmagali się przez pięć dni. Organizatorów cieszy fakt ,że oprócz dzieci i młodzieży z Opoczna zawitali także goście z Piotrkowa Trybunalskiego, Końskich, Tomaszowa Mazowieckiego i Rawy Mazowieckiej. Dzieci młodsze rozgrywały pojedynki w grupach, natomiast starsze systemem pucharowym. Po wręczeniu nagród Dyrektor Dariusz Kosno zaprosił uczestników na turniej za rok.

 
 
31 GRU     III TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PRYWATNCH W OPOCZNIE.

30 grudnia 2011 zakończony został turniej dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie. Po wręczeniu nagród i pucharów Dyrektor Dariusz Kosno zmykając turniej podziękował uczestnikom za udział w imprezie szczególnie tym ,którzy przyjechali spoza Opoczna i zaprosił wszystkich na następną edycje turnieju. (wyniki w zakładce turnieje)

 
 
20 GRU     III TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PRYWATNCH W OPOCZNIE.

Dzieci i młodzież zapraszamy na III edycje turnieju, który tradycyjnie odbędzie się na hali przy Z.S.Pryw. w Opocznie. Zapisy są do dnia rozpoczęcia turnieju do 8`30 ,lub telefonicznie 504271173. Turniej odbędzie się w dniach 27-31.12.2011. Każda  kategoria rozgrywana będzie w jeden dzień. Finały i rozdanie nagród zaplanowane jest na 31.12.2011 na 12`00.

 
   
26 LIS     Wilson Kids Cup w Łęczycy

W drugą sobotę listopada w Łęczycy odbył się I turniej w II edycji Wilson Kids Cup zorganizowany przez Grześka Jasińskiego. Z Opoczna wybrał się niestety tylko jeden zawodnik. Kacper Wereszka zajął I miejsce w kategorii do 8 lat ,oraz III do 9. Szkoda,że triumfatora z ubiegłego roku kategorii do lat 7 Bartka Koziarskiego pokonała choroba. Miejmy nadzieje ,że w grudniowym turnieju wystartuje więcej zawodników. Warta zauważenia jest obecność na turnieju dzieci z Rawskiego Towarzystwa Tenisowego , które ściśle współpracuje z opoczyńskim RETURNEM. Julia Szymańska (JULCIA) i Julia Górska (JULA), oraz Maja Śpiewak (Winner - Piotrków Trybunalski ) wystartowały w kategorii do 10 lat. Uplasowały się wprawdzie za podium, ale na gratulacje zasługuje odwaga i chęć walki. Po następnym turnieju umieścimy informacje.

 
 
20 PAŹ     Sezon 2011/2012

W listopadzie rusza nowy sezon rozgrywkowy w tenisie ziemnym. Wraz z nim rusza również sezon turniejów w Opocznie.STZ "RETURN" organizuje cykl turniejów pod patronatem Dyrektora ZSPryw. Dariusza Kosno.  Najbliższy odbędzie się w sobotę  5 listopada 2011 na hali sportowej przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie. Bedzie to turniej otwarty dla dzieci do lat 12 odbywający się na zasadach minitenisa ,czyli na mniejszych polach gry ,miękkich piłkach i niższej siatce. Chętnych zapraszam do udziału. Dokładniejsze informacje w dziale turniejowym.

 
   
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 12