Return
Return
WTK-5 Kadetów na naszych kortach - relacja

W dniach 11-12.06.2016 na kortach w Parczówku odbył się turniej rangi wojewódzkiej kadetów. Swój pierwszy sukces zanotował Krzysiek Kołodziejczyk wygrywając rywalizację w deblu. W singlu wygrał partner deblowy Krzyśka Ostrowski Mateusz (obydwaj na zdjęciu). W finale debla przegraną parą byli Kacper Wereszka i Wojtek Murawski Cieszy fakt, że na nasze skromne korty przyjechali zawodnicy z Torunia, Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego i Radomska. Czekamy na dalsze wygrane.

 
 
Puchary w Zduńskiej.....

Zawodnicy naszego klubu zaliczyli udany występ na turnieju w Zduńskie Woli. W kategorii kadetów Kuba (Jakub Dańczak) zagrał z Krzyśkiem (Krzysztof Kołodziejczyk) w parze deblowej pomagając koledze w zdobyciu tak potrzebnego doświadczenia. Ostatecznie zajęli II miejsce w deblu. Kuba zajął również II miejsce w singlu. W młodzikach Kacper grając w parze z kolegą z Łodzi zajął II miejsce. Tym razem rozgrywki singlowe nie należały do udanych. Chłopcy razem stwierdzili, że dość już mają drugich miejsc..... Poczekamy zobaczymy. :)

 
 
Wyróżnienie dla Kacpra

W dniu 30.03.2016 na uroczystym posiedzeniu Rady Powiatu Opoczyńskiego odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień za wysokie osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym w roku 2015. Wśród  wielu dyscyplin sportowych znalazł się również tenis ziemny. Wyróżnienie otrzymał zawodnik naszego klubu Kacper Wereszka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
   
Sukces Janka i Kacpra w Karpaczu
 
 
B..... cup rozegrany.
 
   
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 12