Wszystkie zajęcia (w szkołach i dodatkowe) wstrzymujemy zgodnie z wytycznymi do odwołania!!!

• Mamy oficjalne potwierdzenie nadania licencji klubowej
    Mamy oficjalne potwierdzenie nadania licencji klubowej

W sezonie letnim 2020 zgłaszamy turnieje WTK i zaaplikujemy o MW !!!

Kategoria czerwona  - (tabela wyników)

Katgoria rozgrywana była na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Petrykozach. Udział w rozgrywkach wzięło pięcioro dzieci w tym jedna dziewczynka. Wszyscy grali w grupach każdy z każdym, a mecz rozgrywany był w formie jednego supertiebraka.

Kategria pomarańczowa - (tabela wyników GS 9), (tabela wyników BS 9)

Kategoria rozgrywana była na hali sportowej przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie oddzielnie dla chłopców i dziewcząt systemem każdy z każdym w grupach. Dziewczęta grały jednego seta do czterech z tiebreakiem prz stanie 3:3 w gemach. Po rozgraniu grupy okazało się, że trzy zawodniczki mają ten sam bilans gemów. Ostatecznie o miejscach III, IV i V zadecydowała dogrywka między tymi zawodniczkami w postaci tiebreaka każda z każdą. U chłopców mecz stanowił jeden set z zachowaniem zasady "No ad"

Kategoria zielona - (tabela wyników)

Kategoria zielona rozgrywana była na hali sportowej przy ZSS Nr3 w Opocznie. W rozgrywkach udział brało pięcioro zawodników w tym jedna dziewczynka. System grupowy każdy z każdym rozgrywany był do jednego pełnego seta.

Kategoria kolorowa - (tabela wyników)

Kategoria w której znalazły się dzieci po 10 roku życia rozpoczynające przygodę z tenisem, oraz te przed 10 które nie odważyły się jeszcze na rywalizację w oficjalnym turnieju T10. Siedmiu uczestników tej grupy grało na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Petrykozach systemem każdy z każdym do jednego wygranego supertibreaka.